top of page
veinipidu_edited_edited.jpg

Heiska purjed koos Sailing Saaremaaga

Purjetamine Kuressaares on parim viis, et oma puhkus huvitavamaks muuta. See tähendab  seiklusi ja mälestusi, mis jäävad terveks eluks! Alates mõnetunnistest reisidest Kuressaare lahel kuni mitmepäevaste matkadeni kaunitele Eesti saartele. Aga miks mitte ka kaunile Gotlandi saarele. Kui soovid, saad mere peal ka ise käed külge panna, et omandada uusi oskusi ja nautida purjetamise kogemust.  

Sünna merel

Tüdrukute- ja poissmeesteõhtud

Otsid põnevat teistmoodi võimalust poissmeeste- või tüdrukuteõhtu tähistamiseks? Tule seilame Kuressaare lahele ja muudame selle päeva eriliseks. Võimalus kogeda midagi uut, nautida merd, tuult ja sõprade seltskonda.

photoshoot at sailboat.jpg

Lõbusõidud Kuressaare lahel

Mõnetunnised reisid on võimalus muuta puhkus Saaremaal meeldejäävaks! Olgu sul  meremehe kogemus või esimene kord purjetamas, igal juhul on see  põnev ja lõõgastav. Saad panna käed külge või lihtsalt nautida.

amorous-young-couple-with-balloon.jpg

Sünnipäevad merel

Kas soovid korraldada unustamatu sünnipäevapeo? Üks võimalus on seda teha purjekal, nautides merd ja tuult. Üllata oma sõpru või peret erilise purjetamiselamusega, kus saab pidutseda ja samal ajal lõõgastuda. Võimalus muuta oma sünnipäev eriliseks!

purjetamine bavaria 37 jalga 2001 mudel päikeseloojangus.jpg

Päikeseloojangu kruiis

Naudi maagilisi hetki päikeseloojangul Kuressaare lahel! Võimalus heita pilk Kuressaare lossile mere poolt. Päikeseloojangu kruiisid on  lõõgastavad, kus saad nautida imelisi vaateid ja rahustavat merehõngu. See on ideaalne viis päeva lõpetamiseks ja eriliste hetkede loomiseks. 

sailing course photo with sailing ruler, map and compass.jpg

Purjetamiskursused

Tahad õppida purjetamist kogenud kapteni juhendamisel? Load on aga kogemust mitte? Tule õpi purjetamist ja meretarkusi kogenud kapteni käe all. 

photoshoot at sailboat.jpg

Fotosessioon merel

Võimalus tellida professionaalne fotograaf ja teha fotosessioonid merel. Olgu see romantiline paari pildistamine, pereportree päikeseloojangu valguses või lõbus koosviibimine sõpradega. Kahtlemata on need mälestused kogu eluks.

Abruka_sadam_01.jpg

Avasta Abruka

Kaunis väike saar Abruka on ca 1h purjesõidu kaugusel Kuressaarest. 4-tunnise reisi jooksul on teil saare avastamiseks aega u. 2 tundi. Saarel on võimalik ekskursiooniks rentida veoauto või maitsta kohalikku sööki. Reis algab ja lõpeb Kuressaare jahisadamas.Saame aidata saarel pakutavaid teenuseid kokku leppida. 

estonia-ruhnu-old-and-new-church-r0.jpg

Avasta Ruhnu

See 3-päevane reis Ruhnu saarele annab teile unustamatu elamuse purjetamises ja võimaluse tutvuda Eesti kõige kaugema saarega Liivi lahes. Kindlasti tasub vaadata Ruhnu kuulsat puukirikut, külastada värskelt renoveeritud majakat ja nautida kohalikku elu-olu.

gotland.jpeg

Avasta Gotland

Lühim meretee Eestist Gotlandile algab Saaremaalt. Purjekaga Gotlandile sõitmine annab saare külastamisele täiesti uue mõõtme. Purjetamine Kuressaarest Visbysse kestab umbes 24h, mille jooksul saavad huvilised omandada meresõiduoskusi või lihtsalt aja maha võtta ja kuulata Läänemere loksuvaid laineid. 2 päeva saarel annab piisavalt aega, et tutvuda selle imelise saare vaatamisväärsustega ja nautida loodust.

Ei leidnud, mida otsid?
Küsi kaptenilt! 

bottom of page